Witam Państwa serdecznie na stronie mojej kancelarii,  poniżej kilka słów o mnie.

 

W 2012 roku  ukończyłem jednolite studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, uzyskując tytuł magistra prawa. Następnie odbyłem aplikację radcowską w ramach szkolenia prowadzonego przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku i  po zdaniu egzaminu zawodowego uzyskałem uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego.  W okresie kształcenia zdobywałem niezbędne doświadczenie zawodowe współpracując z renomowaną kancelarią z Gdyni. Ponadto w okresie aplikacji współpracowałem z wieloma kancelariami z terenu całego kraju, świadcząc na ich rzecz usługi  zastępstwa procesowego przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszelkich instancji, jak również organami administracji publicznej. 

Przedmiotem mojej dotychczasowej pracy zawodowej była kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, jak również świadczenie pomocy prawnej dla klientów indywidualnych, w zakresie zagadnień prawa cywilnego (sprawy spadkowe, dochodzenie i egzekucja należności, sprawy dotyczące zniesienia współwłasności), prawa handlowego (zakładanie, obsługa, przekształcenia ilikwidacja spółek osobowych i kapitałowych,dochodzenie i egzekucja należności), prawa pracy (sprawy dotyczące dochodzenia roszczeń pracowniczych, roszczenia z umów o zakazie konkurencji, sporządzanie umów o prace i zakazie konkurencji, regulaminów pracy i wynagradzania) oraz szeroko rozumiany problem dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień za wszelkiego rodzaju szkody dotyczące mienia moich klientów, szkody komunikacyjne, osobowe, za opóźnione  lub odwołane loty, zmarnowane wakacje itp.

 

Szczegóły dotyczące świadczonych przez moją kancelarię usług znajdą Państwo w zakładce, specjalizacje.

 

Od początku mojej przygody związanej ze świadczeniem pomocy prawnej,  idea jaka mi przyświeca to profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta, tak więc bez względu z jakim problemem Państwo  się zwrócą, zapewniam kompleksową i profesjonalną pomoc.

 

Zapraszam do współpracy i proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą znajdującego się na stronie formularza kontaktowego.